| mydarkestdays a întrebat:

A incercat cineva sa cante melodia "look at me now" a lui chris brown cu busta rhymes? v-a iesit? daca da, cum ati reusit? mi-ar placea sa reusesc si eu sa o cant. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Am incercat!laughing Originalul imi "iese" ( nu cant bine, dar nu raman in ruma) dupa ce o mia incerc de vreo 4 ori inainte. Insa varianta lu Karmin nu am reusit-o niciodata pe toata, doar prima strofa pe care "o canta repede" o pot reusi pana la capat.
Succes!

1 răspuns:
| AndutzzaAnduu a răspuns:

Trebuie sa citesti versurile si sa incerci sa le inveti... dupa canti melodia incet si dupa ce ai vazut ca o stii incearca originalu big grin