| anonim_4396 a întrebat:

A-ti simtit cutremurul de azi noapte? Cum ati reactionat?

Răspuns Câştigător
| xibalba a răspuns:

Un cutremur de 4, 2 grade pe scara Richter a avut loc sambata noapte in Vrancea. Cutremurul s-a inregistrat la ora 01. 04, ora locala a Romaniei si s-a simtit si in Bucuresti, transmite Realitatea TV.

Epicentrul cutremurului a fost situat la aproximativ 40 de kilometri distanta de Focsani.

Seismul a avut loc la o adancime de aproximativ 150 kilometri in Vrancea si s-a simtit in sud-estul Moldovei, dar si in Bucuresti.

Sursa: de pe net, mai exact http://www.mondonews.ro/......17422.html

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eram cu tata in sufragerie. Ma asteptam sa vina replica imediat. A fost destul de zdravan dar a durat foarte putin si nu a avut replici extraordinare.

| xibalba a răspuns:

L`am simtit, dar nu am avut timp sa reactionez nicicum. Ma uitam la un film si cam asta a fost.

| Catalion a răspuns:

A fost un cutremur? La ce ora?

| Abcfunny a răspuns:

A fost?
la ce somn am bagat in mine...laughing
la ce ora a fost?

| Zâmbărici a răspuns:

Ce? Cum? Unde?laughingEu nu stiu nimic thinking pe la ce ora a fost?laughing

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Ce cutremur ma?

| betty17 a răspuns:

A? am dormit eu prea mult? cand? in ce oras?worried

| simoSTAR a răspuns:

Unde?

| Ploaia a răspuns:

Am stat treaz pana dimineata, dar nu am simtit niciun cutremur.
Cel putin la bucuresti. sau poate sunt doar eu.

| razadeluna a răspuns:

Nici nu am stiut de el

| rallu95 a răspuns:

Pff.dormeam busteanlaughing
Nu am simtit nimiclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce? Cind? Unde?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt din Barlad. A fost cutremur nu noaptea trecuta ci acum 2 nopti pe la 1.30.Eu nu aveam somn si l-am simtit, dar au mai fost pers care l-au simtit

| bIjuUu a răspuns:

Si eu l-am simtzit dar nu am avut timp sa ma sperii pentru ca am crezut sa miscat sora mea pe patul de sus(pat cu etaj) bine ca a fost michee heemic si inofensivhee hee