Alegem userul anului, ce spuneți?

Suntem iar în acea perioadă a anului când trebuie să alegem userul care s-a implicat cel mai mult în comunitatea noastră în 2022.

Tot ce trebuie să faceți este să lăsați propunerile voastre în răspunsuri, puțin mai jos. Înainte de a face asta, aruncați un ochi pe activitatea acelui membru să vă asigurați că respectă cerințele:

- să fi avut în ultimul an minimum 100 de răspunsuri pe lună pe o perioadă de cel puțin 6 luni.

- răspunsurile de la Trivia/Amuzante și Conversații nu sunt luate în considerare, iar cei care au deja acest titlu nu mai pot fi propuși.

Puteți face câte propuneri doriți atât timp cât sunt respectate condițiile de mai sus. Termenul limită este 4 ianuarie, 2023 apoi vom analiza și vom valida membrii, după care va începe procesul de votare.

Așa cum știți avem și premii din magazinul nostru.

Așadar să lăsăm discuțiile în contradictoriu și să curgă doar cu propuneri și autonominalizări. :)

L.E. Prelungim puțin nominalizările, până pe 10 ianuarie.

83 răspunsuri:
| qweasz a răspuns:

Violleta2022 este MULT peste ceilalți.

Ceilalți sunt doar să facă mii de răspunsuri aiurea și care se repetă.

Adică unul a răspuns - răspunde și altul doar ca să facă 50.000 de răspunsuri.

| Niciunnumedeutilizator a răspuns (pentru qweasz):

Dacă "MULT peste ceilalți" înseamnă sute de răspunsuri date în necunoștiință de cauză și fară nicio urmă de smerenie, fără nicio bănuială că s-ar putea să nu fi Dumnezeu și să greșești, atunci Violeta ne întrece pe toți. "Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare" ("Orice om poate greşi, numai prostul stăruie în greşeală").

| suntserios a răspuns (pentru Niciunnumedeutilizator):

@qweasz fost @anonimull pe aici e un Violetta in varianta masculina. Adica scrie numai tampenii. Ce nominalizare sa faca si el. Pe mine ma doare mana la care rahaturi i-am raportat si cate jigniri a scris si acum o da pe fata mare nevinovata

| Fatamuntilor a răspuns (pentru suntserios):

@qweasz a fost suspendat nelimitat(insfarsit)

@anonimull e avertizat
ASTA nu tipul de user care sa se lase cu una cu doua.Isi va face cont(uri) noi

| VoidEternal a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Bine că e amabil și ne baga singur la ignore și de pe conturile noi. laughing Macar știm care-s conturile lui. Nu că ar fi greu DE IDENTIFICAT.

laughing

| Fatamuntilor a răspuns (pentru VoidEternal):

Acum se da,, ingeras'''
As vrea sa imi arata macar un cuvant unde unde a fost jignit de mine! Cand s-a hotarat sa ma ignore pe mine a i-am spus ca e frustat ca pune prea mult zel intr-o discutie..Atunci a mai pus vreo 5 pe lista lui.
In schimb el jigneste la greu useri si altii apoi sterge sau editeaza.Si nu ii convenea cand aduceam dovezi la cea ce facea.

| darrio2007 a răspuns (pentru Niciunnumedeutilizator):

La cât a beștelit-o in ultimul timp, mă miră propunerea „prietenului " meu qweasz. Dar daca asta vrea, e de bine.

| Mosotti a răspuns (pentru VoidEternal):

Anonimull a fost banat pe softpedia si a venit aici sa faca aceleasi tampenii. Au bagat aia un sistem ca nu mai ai chef sa tot schimbi userele sa te joci.

| Anonim147943 a răspuns:

Violleta2022

| Anonim147943 a răspuns:

Dario2007

| Pax3roner a răspuns:

Păcat că nu îs așa de activ pe TPU as dori să fiu userul anului, asta e, poate anul care vine, cine știe. Sărbători fericite un an nou frumos?

| Anamariadenisa16 a răspuns:

Dario2007.

| Mariaaa1111121 a răspuns:

Dario2007

| IonelaVirginiaBalan a răspuns:

Suntserios

| IonelaVirginiaBalan a răspuns:

Dario2007

| SilviuArine a răspuns:

Da