| unbaiat a întrebat:

Aceasta intrebare tocmai ce mi-a fost stearsa de pe www.intrebariinteresante.ro.„Ce ati simtit dupa ce ati citit carti precum Gherla, Patimile dupa Pitesti(ambele de Paul Goma), Jurnalul unui jurnalist fara jurnal(Ion Sarbu) si altele in gen? Si ce parere aveti de mica disputa dintre Paul Goma si Andrei Plesu, Gabriel Liiceanu, Mircea Dinescu? Eu inclin de partea lui Paul Goma...(intrebare neaprobata pe TPU)"
A fost scrisa cu tot cu „(intrebare neaprobata pe TPU)"... ce pot intelege de aici? Neaprobata aici stearsa acolo?
1-ori administratorii celor 2 site-uri au o intelegere de noncombat oarecum ce implica si userii
2-ori adm.de acolo au crezut ca daca a fost respinsa aici „trebuie"sa fie ceva rau" deci au procedat in cosecinta
3-intrebarea chiar deranjeaza dar nu vad de ce?!
Ori ...nu ma mai intereseaza.Intrebare:cum fac daca am„ o mapa in mai multe mapi?"

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca ti-au respins-o pe motiv ca ai dat numele unui site concurent.alta explicatie nu iti poate da decat adminul acelui site.
iar referitor la intrebarea ta, iei ''crakul'' si il pui in una dintre mapi. laughing

5 răspunsuri:
| julliano a răspuns:

Procedezi tot asa cum faci si atunci cand ai un almanah in mai multe almanahe laughing

| julliano a răspuns:

@machupicchu Eu chiar nu stiam de situl ala si ma bucur ca am aflat de la el, pana isi da drumul asta sa mearga repede, poate imi fac un cont si acolo, acu fara suparare, dar am vazut ca ala incarca foarte repede paginile si sincer nu am vazut site sa incarce asa de greu cat ma chinui aici. Am inteles chestia cu rabdarea la postare, dar ar trebui rezolvata viteza aici, specific ca,, cu netul nu am probleme, merge super.

| unbaiat explică:

Am tot scris la „contact" de m-am plictisit.machupicchu nu vreau sa fac reclama nimanui sau tu nu stii sa citesti? Mi-au sters intrebarea! Si ce ma freaca pe mine grija daca stiti de el sau nu...de youtube, trilulilu, pixupilu stiti nu stiti se pomeneste. Ce afirmatii gratuite baigui tu acolo? Eu am prezentat faptele si niste supozitii cu privire la motive atata tot.Si eu care credeam ca pentru a ma linisti imi vei raspunde la intrebarea „controversata"... cea cu cartile(mama lor ca numai belele fac pe TPU)Nu-i asa ca-i mai bine sa nu citim carti ci doar sa dam citate de pe net? Nu ar fi mai „cool"?

| machupicchu a răspuns:

Inainte de a face afirmatii gratuite, scrie un mesaj la "contact" si-ti garantez ca "intreb.interes."iti va raspunde, privind motivul eliminarii intrebarii, si te rog sa revii si sa scrii motivul(asa-i corect).

| machupicchu a răspuns:

Iar daca vrei sa faci reclama acestui site... este inutil, toti il cunoastem...