| iepurica_7902 a întrebat:

Acum cand vreau sa dau pe "intrebarile mele" sau pe "raspunsurile mele" sau pe "prieteni" etc. nu se mai vede decat alb. nu mai vad nimic de al meu voua vi se intampla asa? daca nu vi se intampla si voua, de la ce e? ce sa fac? de la ce credeti ca se intampla asa?

Răspuns Câştigător
| coddy24 a răspuns:

Mie nu mi s-a intamplat. dar e posibil sa nu ai instalat ceva la browserul tau.

2 răspunsuri:
| iepurica_7902 explică:

Probabil.

| betti a răspuns:

Mi se vad toate! Am dat si la pagina mea, si la intrebarile si raspunsurile mele si la prieteni, si mi se vad toate!