| anOnimăăăă a întrebat:

Acum cativa ani faceam parte dintr`un cor de 'fluierasi'hee hee adica, cantam la fluiere, doar ca nu mai stiu nici un cantec sad... Are cineva melodii transpuse pe note pentru fluier?! funddDDDddaa; x

Răspuns Câştigător
| Ambassaderåd a răspuns:

Salut! Nu am gasit mai nimic ...imi pare rau, vroiam sa te ajutwinking, dar ai incercat sa mergi la o biblioteca si sa cauti o carte de muzica cam de clasa a 5-a, 6-a cu melodii pe portativ... in care sa canti pe ele? sunt pe net dar sunt pentru chitara sad. sry

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ooooooooooooooooo