| Elvina a răspuns:

Manifestul contra statului. Pacat insa ca nu au rezolvat nimic cei cu protestele din ianuarie. Oricum tara e blestemata si nimic bun nu se va intampla prea curand. Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul.

| Ekcstsy explică (pentru Elvina):

Pai succesul de aseara nu consideri a fi ceva bun?

| Elvina a răspuns (pentru Ekcstsy):

Pacaleala. Si daca l-au suspendat pe Basescu, ce-i cu asta? Vine altul si tot din gasca lui e. Toti de la Cotroceni sunt intelesi intre ei, toti urmaresc sa se imbogateasca pe spatele bugetarilor.

| Ekcstsy explică (pentru Elvina):

Din gasca adversa va veni laughing.Nu mai ieze pdl-ul anul asta.

| Elvina a răspuns (pentru Ekcstsy):

Tot hoti sunt, indiferent de culoarea politica.