anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Adormiti usor?

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Uneori nu vreau sa adorm prea repede si tot nu reusesc sa stau treaza prea mult

16 răspunsuri:
| mona a răspuns:

In ciuda faptului ca beau cafea si seara...adorm destul de usor dar foarte tarziu

| Esperança a răspuns:

Nu adorm chiar atât de greu, dar problema la mine este că nu pot dormi în gălăgie, trebuie să fie linişte totală şi mă trezesc la orice zgomot sad
Doar dacă sunt foarte obosită atunci nu mai mă trezesc aşa uşor, dar în rest...

| unknownn a răspuns:

Adorm usor atunci cand e intuneric bezna, daca e televizorul aprins n-adorm nici cu somnifere "

| Tynnna a răspuns:

Se spune ca un om normal si sanatos adoarme in aproximativ 7 minute. Eu cred ca sunt bolnava de toate cele pentru ca adorm foarte greu. laughing Daca ma bag la somn la 12, pe la 2-3 cred ca ma ia somnul. Dar asta si pentru ca aud unele zgomote de afara sau cand il simt tot timpul pe dragul meu ca se suceste pe tooooate partile x(. Adorm imediat numai cand sunt singura in pat si am loc sa ma sucesc cum vreau si sunt putin obosita.

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Si unde e relevanta?

| alexalexandrusincerul a răspuns:

Da,dar depinde si de ce am facut in ziua respectiva.

| 93Anna93 a răspuns:

Depinde. Daca nu sunt obosita adorm greu, daca sunt prea obosita adorm greu din nou. Daca sunt asa si asa, adorm destul de repede.

| IonutAxi a răspuns:

Depinde. daca is foarte obosit adorm repede, dar daca nu sunt obosit si vreau sa dorm ma invart toata noaptea prin pat.

| MauiStatue a răspuns:

Doar daca sunt in curul gol.

| MauiStatue a răspuns:

Irelevantule, taci!

| love10andra a răspuns:

Nu...adorm foarte greu! Fundaa?big grin

| StephyMonster a răspuns:

Sa zicem da.dar cateodata abia adorm

| AlexandruChiser a răspuns:

Daca aprind televizorul, adorm imediat

| DuckShooter a răspuns:

Cand nu sunt stresat da, somnul are legatura cu stresul, stresul cu dragostea, deci...

| Jennelle a răspuns:

Bună.Înainte de somn, întotdeauna stau şi citesc cu o cană de cacao cu lapte.Să vezi ce repede vei adormi! Baftă şi Somn Uşor!

Întrebări similare