| lilith16 a întrebat:

Ai amintiri la care daca te gandesti iti vine sa plangi?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da,vacanta de acum multi ani din Castellon de la plana sau de vacanta din Stuttgart

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Multe

| Celcestietot a răspuns:

Putem spune ca da.

| SilentRain a răspuns:

Dap

| PrintesaGumitaa a răspuns:

De ce as plange daca au fost amintiri frumoase? Daca plangi deja vb de o depresie usoara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| Sofer a răspuns:

Oricine cred ca are o amintire la care nu neaparat iti vine sa plangi dar mai mult tristete.

| MPersephone a răspuns:

Nu.
Poate am o inima de gheata.

| Justme1997 a răspuns:

Da, mi-au murit recent ambii bunici si o matusa apropiata acum cativa ani.

| SG1995 a răspuns:

Da, oarecum, îmi aduc aminte de o tipă de care eram îndrăgostit și s-a cuplat cu colegul meu de cameră din aceea perioadă. De fiecare dată când mă gândesc la tipă mă deprima.

| oglindasultanului a răspuns:

Momentele astea trec.