| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ai ceva anume pe constiinta in acest moment, sau pe cineva? Cat de impacata ti-e constiinta cu trecutul?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cateodata ma gandesc sa o deblochez in fb pe fosta prietena, dar mi-a lasat o trauma asa mare si chiar daca ar fi moarta tot m-as gandi la ea. Nesimtita naibii din cauza ei acum eu nu mai am incredere in femei fiind nevoit sa traiesc singur

| JulesDC a răspuns:

Dupa o despartire dureroasa si 6 luni pentru a reveni cu picioarele pe pamant, sunt impacata cu trecutul si bucuroasa deoarece totul este bine acum si nu mai am de ce sa ma agit ca inainte desi...inca nu pot sa dorm noaptea din cauza ca mi.e tare dor de el.