| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani si am 60 de kg si 1.74 inaltime. Trebuie sa mai ma ingras sau sa slabesc?

Răspuns Câştigător
| oOoBrBoOo a răspuns:

Eu zic ca ai putea sa slabesti cam pana la 55-56 pentru ca la inaltimea ta nu se vede ca ai 60 kg.

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ar trebui sa ai cam 65 de kilograme, deci trebuie sa mananci mai mult.
Mare grija sa nu sari peste mese.
Una sunt kilogramele pe cantar si alta e grasimea din organism.
Daca arati grasuta asta inseamna ca ai grasimi pe organele interne.
Inseamna ca nu iti hranesti organismul cum trebuie, nu ii oferi nutrientii necesari.

| mona a răspuns:

La inaltimea ce o ai esti ok, ar trebui sa te mentii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si ce legatura are postarea ta cu Dragoste si sex? Chiar nu vreti sa respectati regulamentul TPU?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Ai mai avea nevoie de doar 4 kilograme, dar esti foarte bine asa cum esti, daca te-ai si putea mentine asa, ar fi ceva super.
Ai funda gresit, pentru ca tu nu mai trebuie sa slabesti!
Te pup!