| danaieladaniela a întrebat:

Am 18 ani, 1, 65 in inaltime si 64 de kg?
Sunt bine la varsta mea?

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ooo (de 3 x "o"), ești frumos, cum numa-n vis un înger se arată...

| Ganga2345 a răspuns:

In general greutatea se calculeaza astfel: daca ai 1, 65 inaltime ar trebui sa ai 55 de kilograme.
Se calculeaza cu 10 kilograme mai putin decat inaltimea dupa vilgura. Asa este recomandat medical dar la 18 ani sa ai aceasta greutate nu te poate afecta cu absolut nimic si da este normal?

| Drimmero a răspuns:

Ar fi trebuit sa ai vreo 57-58 de kg, dar e bine si asa, nu esti cu multe pe plus.

| Sofer a răspuns:

50 55 kg ideal.

| NotNamed a răspuns:

Esti perfecta.

| LoveSleep a răspuns:

Lux

| Celcestietot a răspuns:

Esti bine, fată laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai un pardesiu și ești calificată

| xZeRo a răspuns:

Da,