| Marijuanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Ce Inaltime E Buna Pentru Varsta de 14 Ani!?

Răspuns Câştigător
| dreamgirl16 a răspuns:

Ca sa fim sinceri in ziua de azi tinerii sunt tot mai dezvoltati de la o varsta frageda, la felca si a ta! Eu am 16 ani si am 1, 72, da stiu sunt km inalte pentru varsta mea, insa varsta medie zic eu si normala la 14 ani ar fi 1, 60-1, 65:* asta e parerea mea, si nu parerea unui profi:*Baftabig grin

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Inaltimea cui? A scaunului? A mesei? A dulapului? A ta, daca ne-ai spune macar ce esti: fata sau baiat?

| Satan323232 a răspuns:

1,65-1,75! Maxim!

| SMaricel a răspuns:

Intre 1,65 si 1, 71. Dar nu inaltimea conteaza!