| anonim_4396 a întrebat:

Am 18 ani, stau la oras, aici m-am nascut si aici am crescut pana acum si mi-am dat seama de un lucru.Baieti,imi dati dreptate? Pana la varsta asta am fost cu multe fete(asta nu e o lauda) dar mi-am dat seama ca majoritatea fetelor de la oras ori sunt prea fitoase ori sunt prea pe interes.Nu credeti? Cred ca 80% din fetele de la oras sunt asa.Eu m-am hotarat sa nu mai fiu cu fete de la oras pentru ca majoritatea sunt pe interes sau sunt prea fitoase.Mentionez ca acum o saptamana mi-am luat si masina si stiu ca daca ai masina agati mai multe fete si tocmai de aceea ma gandesc ca de acum le va place la mai multe fete de mine dar vreau sa zic NU pentru ca sunt pe interes. O sa ma mai combin doar cu fete de pe la tara sau fete mai necajite. O fata de la oras chiar daca are masina de spalat ii e lene sa bage si sa scoata hainele dar una de la tara parca il vede pe Dumnezeu cand vede o masina de spalat, si sa nu se mai chinuie sa spele la mana.(am observat de multe ori chestiile astea). Nu vreau sa ma criticati, asta e parerea mea si mi-ar place sa aud si parerea voastra.

2 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

De acord. Dar dacă cauţi găseşti şi la oraş fete cu capul pe umeri şi care nu sunt pe interes. Şi sunt mai mult de 20%, te asigur. Nu trebuie să generalizezi.

| MarxMarcel a răspuns:

Iti apreciez alegerea. Asa as face si eu doar ca nu ma pot lasa de singura mea iubire.