| MihaiCristina a întrebat:

Am aflat de cateva zile ca am intrat la un liceu nu tocmai pe placul meu. As vrea sa ma mut, am inteles ca nu se mai poate pana sa incep scoala(liceul), dar din cate am auzit ma pot muta dupa un semestru.In ce consta muterea mea la alt liceu? trebui sa dau test, examen ceva?(vreau sa-mi schimb profilul in turism si alimentatie sau economic deoarece avand o medie cam micuta am ajun la profil industria textila si pielarie ceva de genul, nu cred ca am vreun viitor cu un profil ca asta sau daca imi spuneti voi unu... Va multumesc mult! va raman datoare(sunt noua pe aici)

Răspuns Câştigător
| dedesh a răspuns:

Da. te poti muta dupa primul semestru. daca te muti la alt profil sau alt liceu va fi necesar sa dai niste teste, numite "diferentze". ai grija, invata in primul semestru pentru a-ti fi mai usorwinking
bafta