| bp1997 a întrebat:

Am anulat o comanda pe eMAG si as-i vrea sa stiu daca e posibil sa sa mi se livreze chiar daca e anulata.Va rog sa imi spuneti

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca ai anulat comanda atunci nu ar mai trebui sa ti-o livreze

| AdeeMaria a răspuns:

Pai depinde dupa cat timp ai anulat-o.S-ar putea sa ti-o mai livreze, dar nu te ingrijora... postasul ar trebui prima data sa iti aduca un mandat acasa pe care scrie sa iti ridici comanda, ce pret are, ce greutate etc. si daca dupa 10 zile nu ai ridicat comanda, coletul ajunge inapoi, la cei de la eMAGwinking
funda? :d

| Bristena a răspuns:

Buna!
Daca ai anulat comanda nu ti-o mai retrimite.Tot ce trebuie sa faci e sa mai dai o data comanda!