| TrendyHedgehog a întrebat:

Am de facut un desen pentru. maine cu tema "8 martie" si nu am nicio idee... aveti voi vreuna? Sa fie ceva destul de usor de desenat pentru. ca nu ma pricep...

2 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Buna! happy Ghioceii sunt foarte simplu de desenat. Poti desena 3 ghiocei in zapada,(zapada se face cu un gri deschis), legati sau inconjurati de un fir de martisor cu capetele foarte pufoase. Ca sa se inteleaga ca e zapada, poti desena cate o fulga happy ici-colo, si ca sa umpli decorul, scrie simplu, dar foarte frumos : 8 Martie.Ce zici? Mie mi-ar placea sa vad asta.

| crystiyna a răspuns:

Fa desnul astfel incat sa fie o felicitare scrie, deseaneaza chiar si 8 martie, la multi mama! niste ghioceii in partea cealalta si voila! e gata!