| Aliyaa a întrebat:

Am descarcat niste lucruri pentru sims 3 de pe situl: http://www.thesimsresource.com insa nu stiu in ce folder sa le pun ca sa mearga si sa apara in joc.Deci imi pute ti explica in ce folder sa le pun?
Nu dau fundita:P;)

2 răspunsuri:
| andreeamitoi a răspuns:

Poti sa pui uite asa:dai click in folderul numit "The sims 3"(cel mai probabil se afla in C:\Program Files\Electronic Arts - depinde de windowsul tau) apoi in folder dai clik pe "Program Data" apoi "Win32" apoi dai copy-paste in folderul asta. In caz ca iti afecteaza jocul sterge chestiile alea pe care le-ai pusin Win32.

Sper c-am ajutat!

| deik a răspuns:

De ce nu incerci sa le pui in acelasi folder? poate mergewinking Baftawinking