| Madalin1983 a întrebat:

Am facut ieri o achizitie de pe siteul Nike-ro.com,din pacate am bagat datele cardului, este real siteul? Mai pot recupera bani?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Site-ul pare de incredere. Insa odata ce ai introdus datele cardului, plata nu s-a facut pe loc? Nu ai primit pe telefon o metoda de a confirma plata?

Poti returna comanda cand iti ajunge, le scrii si iti vor inapoia banii relativ repede, daca au bun simt.

| Madalin1983 explică (pentru dullcat):

Mi-a trimis banca confirmare de plata catre ummeeld.com,este un site diferit de pe care am facut comanda nike-ro.com,site-ul ummeeld.com se ocupa cu genti in schimb nike-ro.com vine de la sine cu ce se ocupa, in fine nu stiu cum sa procedez sa anulez comanda ca inca nu mi-au raspuns nici-un site, daca ma poate ajuta cineva cum pot proceda mai departe pt.recuperarea banilor ar fi super ok, o zi buna tuturor!