| tibidarkman a întrebat:

Am gasit un banc la care nu gasesc raspunsul poate il stiti voi este din filme cu cowboy acelea vechi:Un serif merge la herghelia lui alegea calul cel mai tanar, cel mai frumos, cel mai sanatos, pune saua incaleca, trece pe langa un bar seriful pofeteste sa beie un whisky coboara jos leaga calul de o bara anume de legat caii.Seriful intra in bar comanda un whisy, bea whisky-ul iasa afara si calul este mort de ce a murit calul. aaaaa si calul avea o stea in frunte BAFTA

Răspuns Câştigător
| valygaby94 a răspuns:

Steaua din fruntea calului a facut confuzie. L-au impuscat aia crezand ca e seriful. happy

1 răspuns:
| Malvina24 a răspuns:

Off off tu mereu pui intrebari capcana! e cal cu stea in frunte? off spune tu ca deja ma gandi prea mult la intrebarea cu menajera aia care ciordise un euro nu ma mai gandesc si la asta!