| dancovaci99 a întrebat:

Am gasit un pom intr-un cartof ce inseamna?

9 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Inseamna ca ai un cartof stricat. Daca-l mai tii vreo 2-3 zile, in pomul tau o sa creasca si un sarpe. Sau vierme, cum vrei sa-i zici.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Că ai ce mîncarolling on the floor

| Musique a răspuns:

Tu chiar crezi că înseamnă ceva?

| Mădă0611 a răspuns:

Cartoful tau a inceput sa se strice.

| zurick a răspuns:

Inseamna ca e stricat.De ce vrem ca sa ne cream iluzia ca la fel ca orice altceva este o minune dumnezeiasca?

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Asta e o minune de la Dumnezeu.
Extraordinar.Parca nu-mi vine sa cred, sunt uimita.Reprezinta pomul cunoasterii binelui si raului, din care necredincioasa Eva a gustat, pacatuind impreuna cu Adam.Ar trebui sa te duci la preot, sa-i faca sfestanie, sa ne inchinam toti la Sfantul Pom din Cartof.

Serios?! Nu inseamna nimic, nu ascunde in el secretul omenirii.E stricat, arunca-l.

| mODIN a răspuns:

Inseamna ca nu esti destul de credincios

| Vans a răspuns:

Wew, o încăput?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca nordicii aveau dreptate, "Odin and Company" exista.

All Hail Odin.

Nu-i baga in seama pe paganii aia de mai sus. Nu stiu ce vorbesc oh go on.