| Skylerx a întrebat:

Am in casa o portiune in care mereu este asa... umbra, iar eu ma sperii sa nu fie vreo fantoma. Nu ca as crede in ele, dar in ce altceva sa cred ca este? Creste din ce in ce mai mare, acum aproape ca a trecut de jumatatea plafonului. Nu stiu de unde a venit, de unde a aparut... are cam doua saptamani de cand este in casa si ma sperii groaznic. Cand vreau sa contactez pe cineva care ma poate ajuta am nevoie nu de poze, ci el sa vada cu ochii lui care este problema. Dar daca vreau sa o fotografiez se misca de colo-colo, iar daca vreau sa o filmez dispare. Ma tem pentru familia mea sa nu pateasca ceva. Deocamdata nu a dat semne de agresivitate, deci e bine, dar ma tem pentru viitor. Ma puteti ajuta cu ceva de ajutor, va rog frumos?

Răspuns Câştigător
| OanaG a răspuns:

M-ai bagat in sperieti[sincer ]!

Mai nu stiu ce sa zic, cheama un preot sa faca o slujba, poate fi vreau spirit!

2 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Pe mine m-ai speriat:-s Ma faci sa ma gandesc la o emisiune de pe discovery, A haunting parca se numeste. Ma rog, e vineri seara de la 10. Poate ca e vreo fantoma or something, cheama un preot sa sfinteasca casa si intreaba-l ce parere are. Noi nu cred ca stim ce sa spunem mai mult, nu suntem experti in domeniul paranormalului.
Bafta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne deja m-ai speriat