| Yoyoooo a întrebat:

Am jucat acum vreo 2 ani un joc online, care trebuia downloadat, dar nu mai stiu cum se numea sad. In acest joc puteam dansa, ma puteam plimba, aveam o casa a mea, puteam imprumuta bani, imi puteam face prieteni.Stiti cum se numeste? Dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| Deni7 a răspuns:

Era un joc Vside... poatebig grin

4 răspunsuri:
| Yumitsu a răspuns:

Este un joc drept ca e rus... Dansezi, traiesti, dance battles si toate astea http://parapa.ru

| Yoyoooo explică:

Nu e sims.sad

| Yoyoooo explică:

Jocul era pe nivele, si aveai nevoie puncte pentru a trece la un alt nivel.

| Andreiutza_4224 a răspuns:

Poate sims.