| DCSHOE a întrebat:

Am jucat la o prietena un joc pe facebook dar nu stiu cum se numeste. Sa incerc sa explic: erau mai multe patratele de diferite culori... si trebuia sa le daram dand click pe cele de aceeasi culoare mai multe una langa alta. Aveti vreo idee cum se numeste?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

L-am gasit sub diferite denumiri stakle, cube crash sau click mania. Cauta cube crash. Iti da cele mai bune rezultate. Eu il aveam pe un CD sub denumirea de click mania.