| Anonim907 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru, nu stiu ce nume sa pun la un canal de YouTube, pe mine ma cheamă Gabriel, nu contează dacă e legat de numele meu. Ce contează sa fie foarte frumos, canalul este pentru divertisment.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate noi nu te putem ajuta sa-ti facem canalul frumos, asta depinzand NUMAI si numai de tine, fiindca tu esti singurul care ai acces la el si tu vei fii fortat sa inventezi si sa postezi video-uri frumoase, facute de tine doar, ca de postezi din cele copiate, risti sa fii blocat, fiindca trebuie sa platesti copyright.

| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

In Mintea Lui Gabriel
Lumea Lui Gabriel
Gabi TV
Trebuie sa știi ca numele prea puțin contează. Conținutul audio-video este cel mai important. Poți sa îți pui și numele tău complet Sau o poreclă interesantă dacă ai.