| hehehe a întrebat:

Am nevoie de o parere sincera despre felul in care ma exprim, implicit, despre blog`ul meu. http://misheehwrote.blogspot.com Astept parerile voastre :*. Multumesc TPU!

Răspuns Câştigător
| marrr a răspuns:

Este superb. As vrea si eu sa-ti citesc cartea la care lucrezi pentru ca ma cam regasesc in personajul copilaros, la care un "te iubesc" schimba toata dispozitia in bine.
Din cate am vazut pe TPU, multa lume au blog si as vrea sa-mi fac si eu unulhappy Imi place sa compun, sa scriu tot ceea ce simt, desi uneori parca o fac si. e ca un bumerang. Se intoarce la mine tot ceea ce gandescstraight face. Uite ca m-ai inspirat. La chestia asta cu bumerangul nu m-as fi gandithappy.

5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Salut. Esti dulce tare. Talentul tau nu trebuie irosit. Incearca sa faci ceva. Sunt sigur ca esti un om sensibil si cu o inima mare, mare de tot. Pa

| Kidd a răspuns:

Oo doamnee ce frumoase sunt textele:*! Suunt true :O3 Superb blogul! Tine. o tot asa! :*

:] Xo

| hehehe explică:

Va multumesc muult! kiss

| adina_4425 a răspuns:

Cel mai tare blog! :*

| Adu_3341 a răspuns:

Esti bestialaa! : o Sunt scrise de tine?! Doamne! Ai talent! happy Felicitari!