| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un motto, pentru un blog care se numeşte "pentru tine", aveţi vreo idee?

8 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

"Pentru tine" :
"Intr-o societate in care toti gandesc la fel, nimeni nu gandeste prea mult!"happy
Nu spune niciodată "nu se poate", ci începe cu "să vedem".
(Nicolae Iorga)

| lostcontrol12 a răspuns:

"Soarele nu isi ascunde petele cu minciuni, ci cu mai multa lumina." - Lucian Blaga

"Lucrurile minunate sunt rare." – Proverb chinezesc

"Cu cat cunosti mai mult, cu atat iubesti mai mult. - Leonardo da Vinci

"Ca sa ajungi cineva trebuie sa incepi prin a fi nimic." - Balzac

"Unii isi pun faptele de acord cu constiinta. Altii, cei mai multi, isi pun constiinta de acord cu faptele." - Camil Petrescu

"Tine-ti fata in bataia soarelui si nu vei mai putea sa vezi umbrele." - Helen Keller

| videoblog a răspuns:

Eu zic ca tot tu poti fii cea mai originala in privinta alegerii acestui motto.

| Tn a răspuns:

Poti Spune Ce Face O Fata Pentru Un Baiatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru cineva special,pentru ca meriti.Pentru ca tu esti lumina ochiilor mei.Pentru ca te iubesc.thinkingSper sa te ajutehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru cineva special, pentru ca meriti.Pentru ca tu esti lumina ochiilor mei.Pentru ca te iubesc.thinking Sper sa te ajutehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Heiii, e un blog, nu e pentru nici un iubit, mulţumesc videoblog şi lorena happy

| raulr a răspuns:

Pentru iubitul tau? ii poti spune "you are the wind that blows my mind".