| sarjux a întrebat:

Am nevoie de un program care filmeaza jocuri, care mi-l recomandati? Unul usor de folosit si care nu ocupa mult spatiu filmarile(Cum ar fi fraps). Le incerc p toate, cel mai bun fundawinking

Răspuns Câştigător
| iCreativity a răspuns:

HiperCam2. Este usor de folosit, il instalezi, dai click pe "Select Region", selectezi regiunea unde vrei sa filmezi, intri in joc sau unde anume doresti tu sa filmezi, si dai click pe "F2". Pentru a pune pauza, apesi "F3", iar pentru a opri filmarea " F2".

Linkul pentru download'are : http://www.shareup.com/HiperCam-download-18992.html.

Sper ca informatiile mele iti sunt de folos tie si mai multor persoane. (: