| Rapu a întrebat:

Am o curiozitate... Care cate funde aveti?

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Vreo două-trei.

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

710. Dar dau fara numar, ca intotdeaunasmug

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Momentan am 50 de funde... Dar sper ca pe parcurs o sa depasesc acest numar...

| DeNyyy a răspuns:

62:d

| Psihiatra a răspuns:

11batting eyelashesU cate ai?

| Alina0491 a răspuns:

Doar 5

| alexutza222 a răspuns:

Pana acum 4batting eyelasheshee hee daca vrei sa-mi dai una 5

| poesia a răspuns:

Daca esti curioasa te poti uita chiar tu

| poesia a răspuns:

Nu vad prin ce anume am fost nepoliticoasa. pur si simplu iti este mai usor sa te uiti.nu inteleg de ce ai interpretat asa.prin expresia folosita mi se pare ca tu esti cea nepoliticoasa.

| danny7 a răspuns:

Am 1
trebuia sa mi-a dai mie crying

| Rapu explică:

Unika chiar nu trebuie sa fi nepoliticoasa. daca nu ai chef sa raspunzi la intrebare jetphbbbbt