| B3B3NI a întrebat:

Am o intrebare adresatta adultilor.Desi eu inca nu sunt vreau sa ma informez din timp.Eu vreau sa plec pe la 23-25 de ani in Japonia cu avionul.Acum intrebarea este cum pot sa iau si masina din Romania daca eu plec cu avionul?

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Nu are rost sa-ti duci masina din Romania.O vinzi si iti cumperi acolo alta. Ai sa fi multumit de masinile japoneze.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti sa iei legatura cu o firma care importa masini din Japonia. Exista si vapoare care pot transporta masini. Iei legatura cu portul Constanta.

| B3B3NI explică (pentru Lioana):

Buna idee, o sa ma gandesc la ea mersi.