| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare care ma chinuie deand mi-am facut cont pe TPU de ce marea majoritate a utilizatorilor site-ului dupa ce posteaza un raspuns la sfarsit fune " funda love struck" adica frate luati-o mai usor va tin fundele de foame?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant disperati dupa ele nu-i baga in seama.

| Ciprian a răspuns:

Sunt pe interes ca sa spun asa. Majoritatea cred ca daca au nu stiu cate funde, vai Doamne, sunt apreciati. Insa nu-i asa. Conteaza calitatea, nu cantitatea. Sincer si pe mine ma enerveaza cei care cersesc funde dar ezit sa intru in polemici inutile.

| walentina a răspuns:

Sa vezi cum cersesc comenturi pe hi5laughing sau alte retele din astea...

| MonykaBlondutza a răspuns:

Da chiar nu`i inteleg nici eulaughingbig grin