| OnlyHope a întrebat:

Am o intrebare destul de ciudata, cel putin mie asa mi se pare. Acum ceva timp am dat ignore unei persoane pe care o aveam pe invisible. Am dat click dreapta pe id, delete si am si bifat "Delete for adress book, too." apoi am dat yes. Poate va intrebati de ce am dat toate aceste detalii, aparent nesemnificative. Dupa vreo 4 zile dupa ce i-am dat ignore, tipul m-a bagat in seama se mess. Dar n-a fost ceva gen "Buna, ce faci?", ci s-a legat de statusul meu. Eu aveam la status "E prea frumos sa fie adevarat", iar el mi-a zis "Pai asta inseamna ca nu e adevarat". Tin sa mentionez ca in casuta respectiva mi-a aparut pe undeva in drepata si add si ignore user. Si dupa toate aceste detalii minutioase, intrebarea mea este cum de a putut tipul sa-mi vada statusul din moment ce ii dadusem ignore si, pe deasupra, inainte de ai da, il mai aveam si pe invizibil? E ceva normal si nu l-am sters eu complet din lista sau sa fie ceva la mijloc? Si inca ceva. Mi-a vazut toate statusurile in timp ce avea "ignore"? worried Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| emm a răspuns:

Pai.nu i`ai dat ignorebatting eyelashes
doar l`ai sters.insa el inca te mai are in lista si la el apari ca fiind online atunci cand esti.
ai inceput bine.dar. dupa ce dai "delete from adress book, too" trebuie` sa dai sus...la "messenger" apoi "preferences","ignore list" si poti sa bifezi una dintre cele 2 optiuni :
prima : sa intre la ign toti cei care nu sunt in lista ta
a 2`a: doar cei pe care ii vrei trece tu acolo
eu o am bifata pe a 2`a.
bifeaza si tu tot pe aceea si dai "add" apoi scrii idu` persoanei respective si dai "ignore". apoi "apply" si "ok" si gata.
si da, daca era onn`, ti-a vazut sttsurilewinking
bft happy

1 răspuns:
| OnlyHope explică:

Auci, a vazut statusurile. Oricum acum l-am bagat inapoi in lista. laughing