| toxicgirll a întrebat:

Filmu Activitati Paranormale [film dupa caz real] este inregistrarea facuta de ei doi in realitate? Sau facuta dupa modelul filmului gasit de ei? Nu stiu daca intelegeti, dar sunt chiar curioasa daca este originalul filmat de cei care au trait experienta sau... nu.

2 răspunsuri:
| Larette a răspuns:

Nu vreau sa te dezamagesc dar filmul nu este real. Faza cu (dupa un caz real) este doar o strategie de marketing.

| dana5025 a răspuns:

Nu e in realitate, acesta este jucat deja de actori dar oricum e tare infricosator.