| hehehe a întrebat:

Am o intrebare legata de narghilea/fumat.
Astazi am fost pentru prima oara la narghilea, si m'au cam luat ametelile si durerile de cap. nu foarte intense, dar se simteau. Si voiam sa va intreb : este normal? Pana acum am mai fumat tigari, dar nu narghilea. Si apropo, tigarile sunt mai puternice sau mai slabe decat narghileaua?

Răspuns Câştigător
| madalinaaa89 a răspuns:

E normal prima oara sa te ia ameteala.Eu prima oara cand am incercat(era fooooarte slaba narghileaua aia) m-a luat o ameteala...laughing da' dupa aia nu mai ai nimicwinking
tigari n-am fumat pentru ca vreau sa-mi vad nepotii terminand macar liceul, dar cu siguranta sunt mult mai tari(si dauneaza), pe cand narghileaua este destul de inofensiva(cat de rau te pot afecta niste aburi aromati? totusi...)

2 răspunsuri:
| poiuiyhvb a răspuns:

Da, si eu stiam ca sunt mai puternice.

poate ca te-au luat ametelile pentru ca a fost prima oara thinking

| laalaa a răspuns:

Mai puternice!
narghileaua e facuta din fructe uscate cu arome ...si da e normal daca tragi mai multthinking