| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti...ce fel de fete va plac?
si e o intrebare seriosa

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Imi plac fetele care sunt cum a zis si cel de mai sus mai timide. Dar imi plac in special asa deoarece se aseamana cu mine din acest punct de vedere. Adica imi place sa avem niste puncte comune de caracter. Tin cont si de frumusete, nu si acelesai proportii ca cele din punct de vedere al caracterului. Mi-ar place sa fie sufletista, sa poata sa ma inteleaga, sa inteleaga tot ceea ce gandesc, ce simt...Sa fie mereu alaturi de mine...Sa ma iubeasca cu adevarat.

2 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Mie cel mai mult imi place cele timide big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta jos la intrebari frecvente. a mai fost de un miliard de ori intrebarea asta. fiecare are gusturi diferite