| NoSens a întrebat:

Ce fel de baieti va plac? [intrebare pentru fete]

6 răspunsuri:
| puf1992 a răspuns:

Sa fie simplu, fara fite, sa pot sa am incredere in el sa ma asculte sprijine cand am nevoie de el sa fie langa mine mereu sa pot vorbi orice cu el.

| Nu a răspuns (pentru puf1992):

Si sa-ti zic eu varianta adevarata? Cand dai peste asta o sa te uiti dupa ratatu' care nu te baga in seama, iar pe ala din visu' tau o sa-l ignori.

| Mαdαliηα a răspuns:

Sa fie sensibil =p~ glumet pana la o limita love struck destul de matur dar si copilaros love struck si sa stie sa ma asculte happy fizic... pai Inalt si sa fie saten cu ochii verzi love struck happy

| popmirgea1999 a răspuns (pentru Mαdαliηα):

Wow
m-ai descris pe mine big grin

| EmmyRock a răspuns:

Cu ochii caprui, parul saten cret, inteligenti si cu simtul umorului.hee hee

| Mmonikka98 a răspuns:

Cei simpli, care sa nu te dezamageasca
, sa fie de incredere, sa fie frumosi dar mai ales sa te asculte.