| Lorelei_8623 a întrebat:

Am o intrebare pentru fanii serialului The Secret Life of the American Teenager. Episodul 13 din sezonul 4 este cel final? Pentru ca in sezoanele anterioare au fost mai mult de 22 de episoade. Sau sezonul a luat o pauza si incepe din 2012? (am vazut ceva e genul pe net). De asemenea am vazut pe internet ca va fi si sezonul 5 de aceea m-am gandit ca poate sezonul 4 s-a sfarsit. Dau funda happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Da,intr-adevar esta ultimul episod.Sezonul 5 nu a fost anuntat inca si nu este sigur daca se mai face.
Pa.