| Ionut6999 a întrebat:

Am o intrebare, raspunsul cel mai logic primeste funda. Lumea se divide in 7 aliante. Alianta 1: sua, canada, mexic, groenlanda islanda Alianta 2: Rusia, Brazilia, argentina si Mongolia Alianta 3: China si Japonia Alianta 4: India, Asia de sud est Indonezia si Australia. Alianta 5: Europa de vest si africa de nord vest. Alianta 6:Europa de est si orientul mijlociu ALianta 7:Africa, fara partea de nord vest, impreuna cu america de sud, fara brazilia si argentina. Fiecare alianta, isi intareste armamentul si apararea si incearca sa domine lumea. Cine castiga?

Răspuns Câştigător
| YoanaYo a răspuns:

Pai...daca toti isi apara tarile, teritoriile...nu cred ca poate castiga cineva laughing