| anonim_4396 a întrebat:

Am o pagina pe fb si nu are asa multe like.uri ...stiti vreun hack pentru like.uri?

4 răspunsuri:
| StefiChan8D a răspuns:

Spune-mi pagina daca imi place pot invita mai multi oameni sa o aprecieze.

| JaneTheKiller a răspuns:

Invita lumea sa o aprecieze.

| Mariuca_Maria_1974 a răspuns:

Uite un fel de hack: Eu iti dau pagina mea si tu pe a ta. Raspunde-mi la mesaj cu pagina ta si eu ti-o dau pe a mea. Asa se fac like-uri.

| diadianatmm a răspuns:

Pune poze de felul asta un avion se prabuseste si in el era o vedeta si un catel Pe cine ai salva? am zis si eu