| Diana7383 a întrebat:

Am o pereche de pantaloni negri care dupa prima spalare au pe ei niste dungi albe care se vad foarte urat, i-am spalat si nu se duc, nici cu venish cu nimic.
ce pot face?

3 răspunsuri:
| Alice_6278 a răspuns:

Sfatul meu este deakum sa-ti kumperi altii deoarece acele pete nu se vor mai lua.am avut si eu asa kaz. dar am renuntzat la ei.adica la pantaloni.succes

| georggyy a răspuns:

Buna! Intr-o seara pune-i intr-un lighean, galeata cu apa si cu venish la inmuiat si lasa-i pana a 2 a zi. Ziua urmatoare spalai bine si s-ar putea sa se ducawinking

| Theya1703 a răspuns:

Si eu am patit tot la fel... Nu se mai iau petele acelea. Iti recomand sa-ti cumperi altii. Iar pe ceilalti sa-i speli la mana(pui intr-un lighean cu niste dero si gta)winking