| Bibii_1200 a întrebat:

Am o prietena. Sambata implineste 13 ani. Ce parere aveti de o cana cu poza ei si un buchet de flori? Este potrivit cadoul? Multumesc. Primul raspuns primeste

Răspuns Câştigător
| Kitty77 a răspuns:

Da. E foarte frumos din partea ta. Sper sa-i placa, da sigur ii va placea!

fundita?

3 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Si un,, te iubesc,, sub poza si o dai gata

| ღdiaღ a răspuns:

Bibii eu zic ca ar fi mai multe optiuni, dar si cadoul la care te-ai gandit tu nu e rau.Am niste optiuni pentru tine:Ce zici de o bluzita? Dca nu ai bani, ar fi potrivit sa ii dai un lucru facut de tine(o felicitare sau daca sti sa tricotezi...).Dar ar fi frumos(daca nu isi organizaza o petrecere)sa ii organizezi tu una.Nu uita ca si ideea cu cana si buchetul e una superba.

| mexico a răspuns:

Da, sub poza sa ii pui o dedicatie