| TrendyHedgehog a întrebat:

Am o problema si am nevoie de ajutorul vostru.De cand eram mica imi era frica de clawni.Nu stiu daca e fobie, am citit mai multe pe net dar situatia mea nu e chiar atat de grava.Pe mine ma sperie doar fetele acelea pline cu tone de machiaj strident. Am impresia ca sunt diabolice cand le vad si ochii aceia imi transmit o teama.Intrebarea mea este cum as putea sa scap de aceasta teama? Si va rog sa nu faceti misto pentru ca eu am vorbit serios si am nevoie de raspunsuri folositoare.

2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Mergi la psiholog!

| Jodelle a răspuns:

Stii, ar trebui sa stai linistitawinking Eu am o adevaaarata fobie cand vine vorba de clawni, de cand eram mica, sa-ti exemplific. Acum 1 luna am fost la Mc, la ziua veriosarei mele, toate bune si frumoase pana apare nenea clownu`, am zbierat ca o disperata si EFECTIV am lesinat, deci mi-e frica de mor de creaturile astea de cand eram bebe-n fasa... Asa ca tu fii linistita cu problema tawinking (La mine n-a mers cu psihologul, by the way am 16 ani frustrated)