| anonim_4396 a întrebat:

Am observat ca in special fetele/femeile au devenit obsedate de selfie-uri/fbook, devenind niste narcisiste/egoiste convinse, atingand penibilul.

Sunt curios. Mai exista fete (normale) care nu-s obsedate de lucrurile astea? carora inca le mai pasa de relatiile interumane, tandrete, iubire, etc?

3 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Există, dar intr-un procent relativ mic.
Nu ajungeau fetele la această obsesie să posteze selfie-uri şi alte chestii dacă nu aveau susținători. Aici mă refer la acei proşti care sunt cu sutele(îi găseşti în lista de like-uri). Ei le încurajează pe fete să se poseze cât mai indecent oferindu-le falsa impresie că sunt atrăgătoare.

| OldSoul a răspuns:

Pai cum sa nu fie obsedate de Facebook, si sa nu fie narcisiste/egoiste cand se gasesc de fiecare data cativa fatalai sau hai, idiotii (doritori sa-si bage muratura) sa le dea com cu "frumoasa" indiferent cat de urata e?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Surprinzător, dar chiar există și această specie.