| Răzvănykă a întrebat:

Am observat in ultima vreme pe grupuri de Facebook ca romanii sunt cei mai analfabeti d.p.d.v stiintific...cum frate sa mai crezi in fotografiile alea cu "schelete" de giganti, in pamantu' plat, in Adam si Eva, in Iluminati sau in tunelurile secrete din Bucegi? CUUM? Oamenii astia au un minim de gandire rationala?

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Parerea mea este ca exagerezi, fiindca eu am vazut adepti conspirationisti de mai multe natii, nu doar romani, mai ales in mediul online. Fiecare crede in ce vrea, indiferent cat de deplasat o fi acel ceva, asta e. laughing