| JustMeFlory a întrebat:

Am patit azi o chestie ciudata pot spune.Mergeam pe strada si vorbeam cu prietena mea cea mai buna, la care trece una pe langa mine si face "Fitzoaso"! Si nu e prima data cand mi se intampla, si cand am inceput liceul actualele mele colege mi'au spus ca pana sa ma cunoasca li s-a parut ca sunt fitoasa. Voua vi se pare ca sunt fitoasa? Ce parere aveti despre mine tinand cont ca sunt destul de activa pe site'ul asta? Astept pareri sincere...Thank's!

22 răspunsuri:
| Princessee a răspuns:

ESti o fata de nota 10 dupa parerea mea.
Nu te-am cunoscut personal, dar dinc cate te vad pe sit, esti o fata buna si desteapta.

| JustMeFlory explică:

Ms mult queen! Stiam eu ca nu sunt fitoasa!

| tukhey23 a răspuns:

Esti o fata de nota 20hee hee. si dragutzaa focc blushing

Janina
| Janina a răspuns:

Din cate am vazut pe TPU nu mi s-a parut sa ai fite sau sa suferi de grandomanie...
cine stie de ce te percep ceilalti asa... poate invidia sau spiritul de haita, ceva de genul a zis unul ca esti fita si acum toti zic asta.
important nu e ce zic ei, importanta esti tu!

| Flav a răspuns:

Pai daca nu e prima oara, inseamna ca ai tu vreun ''licurici'' care le provoaca parerea asta. Putea sa-ti zica dupa mersul pe care-l ai, dupa gesturi, dupa felul in care esti imbracata happy
Personal, n-am nicio opinie despre tine, poate putin spre pozitiv fiindca de cate ori te-am vazut activa pe site nu-mi amintesc sa fi fost ironica peste masura, rautacioasa sau nebenefica, ca daca erai ma legam de tinetongue
Dupa poza pe care o ai, as vrea sa trec si eu pe langa tine pe strada sa vad daca esti intr-adevar dai dovada la prima vedere ca esti o persoana fitoasa tongue

| Wtf9000 a răspuns:

"Aveai atatea fite-n cap, nici nu puteai sa pasesti". Mai usor cu fitele draga...

| Barajag a răspuns:

Pentru mine esti o fata draguta, chiar daca nu te cunosc, asa imi paribatting eyelashes

| ioanaa a răspuns:

Pana acum nu mi-ai parut fitoasa. Si persoanele astea care arunca vorbe aiurea mai bine nu le bagi in seama. Conteaza ca cei de care iti pasa te stiu cum esti. Te pup.

| dreco a răspuns:

Nu te cunosc, dar daca mie mi s`ar tot repeta ca sunt fitoasa as inclina sa cred ca ceva e in neregula cu mine, sau poate ei se insala!

| lia a răspuns:

Si eu am aceasta problema, sunt considerata fitoasa dar, acest lucru se intampla pentru ca, este singura modalitate de aparare a mea, intr-un loc in care nu cunosc pe nimeni. Ca sa par inabordabila, sa nu se incumete nimeni sa vorbeasca cu mine.
Mie nu imi pari fitoasa! Din ceea ce ai postat, esti o persoana sociabila si dragutawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu era evident ca esti fitoasa, nu ti se spunea asta.

| larisa_8487 a răspuns:

Nu am urmarit raspunsurile tale ...deci nu imi pot da cu parerea... dar ceea ce pot sa iti zic este k si eu patesc asa...si multi actuali prieteni buni imi zic k inainte sa ma cunoasca paream o mare figuranta! si nici pe departe, nu sunt...sunt ft populara vb cu oricine imi vb frumos! sunt om cu cel care stie sa fie om! prima parere e superficiala!

| mitica_6163 a răspuns:

Esti fitoasa pentru ca vrei sa fi fitoasa. Vrei sa ne faci cunoscut lucrul asta, eventual sa ti se confirme. Fi naturala, scapa de complexe. Mai sunt percepute ca "fitoase" persoanele timide, introvertite, pentru ca resping persoanele din jurul lor fara sa-si dea seama, au dificultati in a-si face prieteni. Am cunoscut persoane fitoase si pot spune ca nu au nimic bun de oferit, sunt persoane foarte instabile emotional.

| dulshe a răspuns:

Fitoasa? Poate doar in vis, noo oh go on nici macara colo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hahaha, nu stiu cu cate persoane de pe acest site te-ai intalnit personal, dar este cam greu sa iti dai seama de caracterul unei persoane, doar dupa cum interactioneaza pe un site de socializare ( da, TPU este site de socializare... cel putin pentru unii).
De vreme ce consideri aceasta catalogare ofensatoare, as spune ca nu esti (oamenii tind sa isi corecteze pornirile ce le displac)

| JustMeFlory explică:

Va multumesc pentru raspunsurile sincere! Supersx...eu stiu foarte bine ce fel de om sunt, si sunt mai mult ca sigura ca nu sunt fitoasa.happyDe unde stii tu cum ma vad ceilalti? Prin simplu fapt ca vorbeam cu cineva(nu faceam nimic altceva)nu mi se pare normal! SI @mititica NU, nu vreau sa mi se confirme ca sunt fitoasa! Sincer! Eu vb cu toata lumea, ajut daca pot, am destui prietenii si sunt genul de fata mai nebunahappyin niciun caz fitoasaaahappy
Va multumesc din nou pentru raspunsuri!

| rubycaramel a răspuns:

Poate esti fitoasa si nu stim noi. poate tocmai de aceea ai si postat, ca oricum nu te credea nimeni fitoasa. dar cum ca am vb pe mess, eh,... zic ca esti culanta, celuitoare, frumoasa, gingasa si fitoasa cu inimioara laughing

| Claudiu_7827 a răspuns:

E imposibil sa-ti dai seama prin conversatii pe internet personalitatea unui om...De obicei pe site-uri fiecare cauta sa vorbeasca cat mai corect si sa-si demonstreze intr-un fel sau altul propria inteligenta, care la multe persoane ii lipseste intr-o conversatie din afara internetului.
Daca ne luam dupa poza, pari o fata dragutica, areti bine dar cam atat...Si nu mai asculta de orice papagal care iti spune ceva pe strada, ignora-l si fi tu insati.

| DJ a răspuns:

Ok flory vezi daca iti mai zici fitoasa sti ce trebuie sa faci in timpu ala nu le da importanta nu le da atentie u cu cat le dai atentie iei mai mult iti fac rau intelegi mai multe detalii contacteazama la id meu jupanu_sycy

| sexygirl a răspuns:

Hey... dack nu e pentru prima oara... poate ai si up niste fite asa...deci nu te crede prea perfecta!:-l

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nu te cunosc, dar nu cred ca esti fitoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti cute si poate pari fitoasa fiindca tu. comparativ cu restul de fete de care vorbesti esti mai frumusica! ele sunt constiente de asta...