| anonim_4396 a întrebat:

Daca mergi pe strada si te ratacesti si strigi in gura mare:"MAMA" cate femei crezi ca nu o sa se opreasca si o sa te intrebe: "Ce ai patit fata mea"?:-s.Am nevoie de pareri sincere si adevarate ofer fundita.winking

Răspuns Câştigător
| bee_2378 a răspuns:

Parerea mea este ca in zilele noatre niciuna nu va spune asa.Cel mai posibil te-ar crede nebuna, s-ar intreba ce s-o fi intamplat de ai reactionat asa si in caz de te-ai ratacit intr-un satuc ceva atunci vor barfi pe tema asta toata saptamana.dar cu toate astea te-ar ajuta pentru ca oamenii simplii sunt cei mai saritori in cazul unei probleme asupra careia ar putea ajuta cu ceva.laughing. Daca esti intr-un oras mai mare se vor opri probabil persoane care te vor intreba civilizat ce ai patit? Si vor gasi o solutie.Sau poate ar raspunde niste babute asa cu "Ce ai patit fata mea?"... Sper sa nu fi inteles gresit intrebarea eu, nu stiu, sper sa primesti raspunsul dorit.winking. daca iti place al meu atunci astept fundita puppy dog eyes

1 răspuns:
| Smiiilee a răspuns:

Asta ai luat.o de la de la pariu cu viata?big grin