| anonim_4396 a întrebat:

Am primit foarte multe critici injurii.pun oare intrebari atat de tampite?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Îti pasă ce cred alții?
Eu nu mă alătur mulțimii, pardon, prostimii laughing, întrebarile tale sunt chiar speciale.

17 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| FadetoBlack a răspuns:

Depinde cine ţi-a spus asta, poate chiar un tâmpit...

| Delicacy a răspuns:

Nu te lăsa influenţată de ceea ce spun unii.Nu-i cunoşti personal, aşa că nu ar trebui să-ţi pese de părerea lor.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru Raupe):

Esti grozav!

Răspuns utilizator avertizat
| OtakuForever a răspuns:

Nu trebuie sa-i bagi in seama pe unui la sa-i s-a scrie cat vor ei nu au ce face.

| OtakuForever a răspuns (pentru Raupe):

Nu mai la asta vi-e gandul la toti nu mai lasta va ganditi?

Răspuns utilizator avertizat
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru Raupe):

Visează, ai pe aici atâtea fete frumoase, mai multe decât zilele unui an, deci numai dacă dedici câte o noapte de visare uneia tot ti-ar trebui ani... ca să le absolvi pe toate laughing

| OtakuForever a răspuns (pentru Raupe):

laughing

| Vix999 a răspuns (pentru Raupe):

Pacat ca ramane doar in gand laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Vix999 a răspuns (pentru Raupe):

Nu nu..tot ce vizualizezi se adevereste ...trebuie sa ti o imaginezi..nu numai sa te gandesti la asta happy sac!

Răspuns utilizator avertizat
| Vix999 a răspuns (pentru Raupe):

Pai da cine te a pus sa atai in Iasi..hai la fitele din capitala

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu te vreau doar capra love struck cand vii in iad?