| X_4966 a întrebat:

Am pus o intrebare mai devreme, a aparut pe site, iar acum nu o gasesc nicaieri. nici la "intrebarile mele". stiu sdigur ca a aparut deoarece m-am uitat in urma cu cateva minute daca a aparut vreun raspuns, si nu era nici unul. iar acum nu o mai gasesc. ce se intampla?straight face

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Posibil să fi fost raportată prin prisma nerespectării politicii site-ului sau o defecțiune de server, o verificare peste 30 de minute!
La mulți ani în noul an!
Pa, pa.