| andreea7520 a întrebat:

Am pus un clip de pe youtube pe hi5, cum fac pornească singur clipul? big grin din câte ştiu eu se poate, îmi puteţi spune şi cum fac asta? mersibatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Puiutz a răspuns:

Intrii aici http://www.youtube-video-codes.com/ ai acolo sus Home :) in acel dreptunghi scrii numele piesei si iti intra mai multe exemple. Alegi unul, dai grabe code si ai acolo un patratel "AutoStart" bifezi si dupa ce vei pune acel cod la profil va incepe singur :D.
Sper ca te-am ajutat!
Pa pa:*

2 răspunsuri:
| Pampam a răspuns:

Normal asa ar fi! Eventual sterge-l si pune-l din nou in sectia pe care o doresti! La cod ma refer! Multa bafta!

| friends a răspuns:

Pai mai bine ai intra aici scrii cantaretul si o sa iti dea mai multe melodii tu apesi pe melodia pe care o vrei, ii dai putin play ca sa vezi daca merge si dupa aia dai,, Grab Code" o sa iti apara ceva si este acolo o casuta la care trebuie sa bifezi daca vrei,, AutoStart" sau nu daca vrei bifezi casuta aia. si copiezi dupe ce ai bifat casuta copiezi ce scrie mai vos absolut tot ce scrie mai jo in casuta aia si pui pe hi5.