| Renata_2449 a întrebat:

Am si eu nevoie de niste coduri pentru farmerama sau pentru zoomumba, dar sa fie valabile.

3 răspunsuri:
| kate68 a răspuns:

Crisy.girl2
parola: cristina

schimba parola ca sa nu afle si altii care vor mai da rasp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu un cod: ilovecake

| Darky_6428 a răspuns:

Buna tongue

Joc si eu, sunt lvl 11...coduri bonus daca te referi, uite-te pe forum la rubrica "anunturi oficiale", e prima de sus. Pe urma, vezi ca scrie acolo "cod bonus compensatoriu", ce va putea fi folosit incepand din 14. 01. 2011. (asta la zoomumba)

Momentan, la farmerama nu's disponibile coduri inca. Vreau fundahappy